en
People

O společnosti

Již od roku 2002 poskytujeme služby v oblasti informační bezpečnosti, vývoje software a datových sítí a za dobu naší existence jsme realizovali menší i větší projekty pro mnoho českých i zahraničních zákazníků.

Máme stabilní technologické zázemí, které zahrnuje nejen servery umístěné na páteřní síti ve vlastním AS a s vlastními IP adresami, ale také elektrotechnickou laboratoř s vybavením pro vývoj a analýzu moderní elektroniky či 3D tisk prototypů zařízení.

Tak, jako mnoho dalších, máme i my zaveden systém řízení kvality dle ISO9001:2008 a systém řízení informační bezpečnosti v souladu s ISO27001:2015. Oba systémy jsou pro nás více než jen sada směrnic, ale záleží nám i na tom, aby naše snažení těmto normám opravdu odpovídalo.

Náš tým

 • Dominik P

  Dominik P

  Zakladatel a výzkumník

 • Lucie Z

  Lucie Z

  Full stack designer

 • Jana H

  Jana H

  Správa serverů

 • Anna P

  Anna P

  Administrativní podpora

Vybrané reference

Našich služeb již využilo mnoho globálních společností i vládních organizací k úspěšnému naplnění svých specifických potřeb. Mnoho z těchto referencí nemůžeme publikovat, ale zde je alespoň malý výběr pro ukázku:

Členství v profesních organizacích

Jsme aktivním členem CZ.NIC a RIPE a díky tomu máme možnost sledovat a ovlivňovat nejnovější vývoj a praktické nasazení moderních síťových technologií a standardů.

Vývoj open-source

Systémy, které používáme a kontinuálně vyvíjíme, závisí na mnoha open-source nástrojích a knihovnách a kdykoliv je to možné, snažíme se příslušným komunitám i něčím přispět.

Naše příspěvky do programovacího jazyka Racket zahrnují vylepšení kompilátoru jazyka a dostupných knihoven jako futures sort pro paralelní výpočty, Unicode Tables pro lepší vizualizaci dat v textovém terminálu či knihovnu datadef pro zjednodušení vývoje back-endů webových služeb.

Optimalizující kompilátor jazyka Qi je dalším vylepšením něčeho, co pravidelně používáme pro zrychlení analýzy síťového provozu pro účely bezpečnostních auditů.

V nedávné době jsme se více museli zaměřit na kryptografickou analýzu nástroje Rclone - kde lze očekávat více příspěvku v brzké budoucnosti.

Občas potřebujeme mít možnost i při využití vysokoúrovňového jazyka zkompilovat naše programy do nativního kódu, a proto bedlivě sledujeme a snažíme se pomoci s vývojem Scheme kompilátoru CHICKEN - typicky jde o vlastnosti expandéru a nízkoúrovňové funkce.

Sponzorství a podpora komunity

Jsme hrdým podporovatelem prvního českého hackerspace Brmlab, kterému zdarma poskytujeme naše výpočetní a síťové kapacity.

V minulosti jsme sponzorovali konferenci o teorii programovacích jazyků RacketFest.

Během naší dlouhé historie jsme sponzorovali a poskytli přednášející na konferencích jako OpenWeekeND, InstallFest a LinuxDays - obvykle pro přednášky o bezpečnosti, kryptografii a open-source vývoji. Čistě o bezpečnosti byla vždy naše účast na konferenci SecPublica či konferencích organizace OWASP.